www.verhmrada.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
м.Верхньодніпровськ >> Оголошення
Інформація для громади
Версія для друку Написати листа
Альтернативне утримання житла

Шановні мешканці багатоповерхових житлових будинків, незалежно від того, чим кожен з нас займається чи де працює, є наймачем чи власником житла, нас з вами об’єднує одне важливе та вкрай актуальне питання – як організувати ефективне і якісне утримання багатоповерхових житлових будинків та одночасно зберегти свої кошти. В край загостреним постає питання технічного стану багатоповерхових житлових будинків під час дощів чи відлиги, затоплюючи останні поверхи житлових будинків. Такі негативні наслідки спричинені незадовільним технічним станом покрівлі, захаращенням стоків та горищ, без господарське ставлення як обслуговуючого підприємства так і мешканців будинків, оскільки, нажаль, мешканці квартир не надто квапляться питанням утримання всього будинку. Єдиним шляхом до вирішення таких проблем є ставлення кожного мешканця до проблем будинку, як власника та дбайливого господаря. Альтернативою в утриманні житлових будинків житлово-експлуатаційними організаціями, що за багато років показало свою неефективність, є самостійне утримання багатоповерхових житлових будинків силами його співвласника, тобто створення в житлових будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – ОСББ), оскільки концепція приватного утримання житла завжди працює на користь кожного мешканця. За такою схемою самостійного утримання житлових будинків в м.Верхньодніпровську вже працюють три ОСББ: ОСББ «АКТ» - створений в багатоквартирному житловому будинку по вул. Семенова, 2; ОСББ «ДАХ» - створений в багатоквартирному житловому будинку по вул. Титова, 12; ОСББ «Дніпро-Лідер» - створений в багатоквартирному житловому будинку по вул. Петровського, 30.

Головними аргументами створення ОСББ є:
- використання платежів мешканців будинку лише на потреби саме того будинку, в якому вони проживають;
- укладання прямих договорів з виробниками житлово-комунальних послуг, що сприяє підвищення якості цих послуг;
- участь мешканців будинку у формуванні тарифі (розміру платежів) та здійснення контролю за використанням цих коштів;
- отримання додаткових коштів на утримання будинку за рахунок оренди нежитлових приміщень, що перебувають в спільній власності;
- отримання фінансової підтримки за рахунок коштів Державного бюджету на проведення технічного переоснащення та капітального ремонту житлових будинків.
-
Такий перелік аргументів створення ОСББ не є вичерпним. Верхньодніпровська міська рада, з метою підтримки та захисту прав мешканців багатоквартирних житлових будинків надасть необхідну допомогу з вирішення організаційних та технічних питань. Вже сьогодні, міською радою організовуються збори мешканців багатоквартирних житлових будинків міста з метою висвітлення проблемних питань утримання житла та пошуку шляхів до їх вирішення. Також консультацію з даного питання можливо отримати як безпосередньо у фахівців міської ради, так і за телефоном: 6-05-03 – Потєряхін О.Д., заступник міського голови Верхньодніпровської територіальної громади та 3-10-05 – Вінокурова М.А., керуюча справами виконавчого комітету Верхньодніпровської міської ради.

Міський голова
Верхньодніпровської Г. Лебідь
територіальної громади

Відкриття нового маршруту громадського транспорту «Кільце – Б»
Шановні мешканці міста Верхньодніпровська, виконавчий комітет Верхньодніпровської міської ради повідомляє про відкриття з 24 вересня п.р. нового маршруту громадського транспорту «Кільце – Б», перевізник пасажирів: Товариство з обмеженою відповідальністю «Дінат-С» (директор – Дігтяр Н.В.). Маршрут громадського транспорту «Кільце – Б»: Автовокзал (початок маршруту) – вул.С.Яцковського – вул.Петровського – вул.Пальохи – вул.С.Яцковського – Автовокзал (закінчення маршруту).
Розклад руху маршрутного громадського транспорту «Кільце – Б»:

Назва зупинки
Час прибуття
на зупинку
Час прибуття
на зупинку
Час прибуття
на зупинку
Автовокзал
(початок маршруту)
07-15
12-00
17-00
Театральна
(біля магазину «Театральний» по вул.С.Яцковського)
07-18
12-03
17-03
Будбаза
(біля магазину «Будматеріали» по вул. Петровського)
07-21
12-06
17-06
Міськгаз
(вул. Петровського)
07-24
12-09
17-09
вул. Петровського, 152
07-26
12-11
17-11
ВАРЗ
( перехрестя вул. Петровського та вул. Пальохи)
07-29
12-14
17-14
вул. Пальохи,101
07-33
12-18
17-18
вул. Пальохи,73
07-35
12-20
17-20
вул. Пальохи,25
07-38
12-23
17-23
Ринок
(Торгова площа)
07-41
12-26
17-26
Автовокзал
(закінчення маршруту)
07-45
12-30
17-30

Запрошуємо всіх скористатись маршрутним громадським транспортом «Кільце – Б»!

Міський голова
Верхньодніпровської Г. Лебідь
територіальної громади

УКРАЇНА
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
вул.Дніпровська,88, м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область, Україна, 51600 тел/факс (05658) 3-10-05, 6-05-01 код ЄДРПОУ 04052595
www.verhmrada.dp.gov.ua, verh.rada@ukrpost.ua
19.10.2011р. №1326
На №__________________ Головному редактору
районної газети
«Придніпровський комунар»
Мирошніченко С.П.
Шановний, Сергію Петрович!

Виконавчий комітет Верхньодніпровської міської ради, прохає Вас у черговому номері газети «Придніпровський комунар» розмістити повідомлення наступного змісту:
Виконавчий комітет Верхньодніпровської міської ради повідомляє.
Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень, затверджених Постановою №470 від 11 грудня 1984р., в період з 1 жовтня по 15 листопада ц.р. громадяни, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Верхньодніпровської міської ради повинні пройти перереєстрацію з метою виявлення змін в облікових справах.
Перелік документів, які необхідно надати для перереєстрації:
1. Довідка про склад сім'ї та прописку (2 окремі довідки з обов’язковим визначенням загальної та житлової площі).
2. Копії правових документів громадян: паспортів, свідоцтв про народження неповнолітніх та повнолітніх дітей, ідентифікаційних кодів.
3. Свідоцтво про одруження.
4. Документи, що підтверджують пільгу: медичний висновок, посвідчення ті інше.
5. Довідка про відсутність /наявність/ власного житла з КП «Верхньодніпровське БТІ» (на кожного члена сім'ї за останні 5 років).
6. Копія домової книги за місце реєстрації заявника та членів сім’ї.
7. Копія договору найму (піднайму) житлового приміщення.
8. Копія правовстановлюючого документу на житлове приміщення та копію технічного паспорту.
9. Довідка з місця роботи.
10. 5 аркушів паперу А4.
За довідковою інформацією звертатись за тел.3-10-05, провідний спеціаліст виконавчого комітету Верхньодніпровської міської ради Усенко Ю.С.

Міський голова
Верхньодніпровської
територіальної громади Г.Лебідь


Розпорядження про скликання чергової 35-ої сесії 20.06.2014 року
Image112_00002.jpg
Image112_00001.jpg
Image112_00002.jpg
Image112_00003.jpg
П Р О Е К Т
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шостого скликання
Тридцять п’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я
“Про розгляд подання прокурора Верхньодніпровського району про усунення порушень вимог земельного та містобудівного законодавства, причин та умов, що їм сприяють”

Розглянувши подання прокурора Верхньодніпровського району про усунення порушень вимог земельного та містобудівного законодавства, причин та умов, що їм сприяють № 51-1243вих14 від 18.06.2014 року, Верхньодніпровська міська рада встановила.

Прокурор Верхньодніпровського району вимагає: 1. Вжити заходи щодо усунення порушень вимог земельного та містобудівного законодавства України, причин та умов, що їм сприяють. 2 . Вирішити питання щодо скасування рішення сесії Верхньодніпровської міської ради від 24.06.2010 року № 1023-41-V, та приведення умов користування даною земельною ділянкою у відповідності до вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про основи містобудування».

Згідно ч. 7 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, громадяни та юридичні особи, що одержали у власність, у тимчасове користування, в тому числі на умовах оренди, земельні ділянки у розмірах, що були передбачені раніше діючим законодавством, зберігають права на ці ділянки.
Згідно ст. 33 Закону України «Про оренду землі» (в редакції 2010 року), після закінчення строку, на який було укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов'язки відповідно до умов договору (у даному випадку договір на право тимчасового користування землею), має за інших рівних умов переважне право на поновлення договору. У разі якщо орендар продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди, то за відсутності письмових заперечень орендодавця протягом одного місяця після закінчення строку договору він підлягає поновленню на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені договором.
Згідно ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України, не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі поновлення договорів оренди землі.
Згідно ч. 1 ст. 123 Земельного кодексу України (в редакції 2010 року), надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування здійснюється на підставі рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування. Рішення зазначених органів приймається на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі надання у користування земельних ділянок, межі яких не встановлені в натурі (на місцевості).

Дочірнє підприємство Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ використовувало земельну ділянку за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська для торгової діяльності на підставі Договору на право тимчасового користування землею, зареєстрованого 27 червня 2000 року за № 89, відповідно до діючого на той час законодавства. По закінченню терміну дії договору, враховуючи зміни земельного законодавства, а також ту обставину, що межі ділянки можуть змінитись, підприємству було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продовження права користування землею на умовах оренди, про що винесено рішення Верхньодніпровської міської ради № 1023-41-V від 24.06.2010 року. Під час розробки проекту, уповноважені органи повинні надати свої висновки з приводу відповідності розміщення земельної ділянки вимогам законів та прийнятих нормативно-правових актів, що регулюють відносини у відповідній сфері.
Для вирішення питання розміщення повноцінного торгово-сервісного комплексу за даною адресою, відповідно до норм діючого законодавства, необхідно оновити містобудівну документацію, зокрема - розробити детальний план території. ДП Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ листом № 49 від 30.05.2014 року звернулось до Верхньодніпровської міської ради та висловило бажання виступити інвестором в розробці та оновленні містобудівної документації, після розробки та затвердження якої, можливо буде проводити подальші дії з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, проектування та розміщення торгово-сервісного комплексу.
Крім того, відміна рішення Верхньодніпровської міської ради № 1023-41-V від 24.06.2010 року, може мати негативні наслідки у вигляді росту соціальної напруги серед населення, втрату робочих місць приватними підприємцями та громадянами, зменшення надходжень податків та зборів до місцевого бюджету та ін.
Враховуючи вищенаведене, Верхньодніпровська міська рада, на підставі ст. 12 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “,


В И Р І Ш И Л А :

1. Подання прокурора Верхньодніпровського району задовольнити частково, а саме:

- доручити виконавчому комітету Верхньодніпровської міської ради спільно з Дочірнім підприємством Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ протягом поточного бюджетного року забезпечити розроблення детального плану території у м. Верхньодніпровськ по вул. Дніпровській для розміщення торгово-сервісного комплексу;

- зобов’язати ДП Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ протягом року з дня винесення даного рішення оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку.

2. Частину 2 рішення Верхньодніпровської міської ради № 1023-41-V від 24.06.2010 року скасувати.

3. Доручити постійній депутатській комісії по земельним питанням забезпечити контроль за виконанням даного рішення.

4. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Верхньодніпровської міської ради.

5. Секретарю Верхньодніпровської міської ради направити дане рішення до редакції районної газети «Придніпровський комунар» для оприлюднення.

Міський голова
Верхньодніпровської
територіальної громади Л.В.Калініченко

м. Верхньодніпровськ
“___” ___________2014 року
___________________

Задьора А.В. 3-10-05


20.06.2014 року
СЕСІЯ № 35
ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Розділ 1
Дати дозвіл на підготовку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території міста Верхньодніпровськ у розмірах, що не перевищують норм ст. 121 Земельного кодексу України для визначення площі земельних ділянок та подальшої їх приватизації громадянам:
- Кретову Миколі Олександровичу по вул. Пальохи, 57а - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;
- Левченко Катерині Олександрівні, Бобовій Валентині Василівні по вул. Ломоносова, 19 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;
- Малюк Віталію Анатолійовичу по вул. Гастело, 36 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;
- Хлибовій Ірині Петрівні по вул. Косенко, 24 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;

Розділ 2
1. Продовжити терміном на один рік дію рішення Верхньодніпровської міської ради № 1023-41-У від 24.06.2010 року “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування торгово-сервісного комплексу за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська для подальшого надання її в оренду ДП Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ”.

2. Погодити експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,1188 га, яка розташована за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Титова, 27є, розроблену відповідно до рішення Верхньодніпровської міської ради за № 641-30/VІ від 18.12.2013 року.
Визначити ціну продажу земельної ділянки, згідно експертної грошової оцінки у розмірі 91 769,45 грн. (дев’яносто одна тисяча сімсот шістдесят дев’ять гривень 45 копійки) (без ПДВ) з розрахунку 77,25 грн. за один метр квадратний.
Зарахувати до суми викупу авансовий внесок у сумі 17 468,59 грн. (сімнадцять тисяч чотириста шістдесят вісім гривень 59 копійок), сплачений відповідно до договору №3 від 16 січня 2014 року.
Продати у власність громадянці Дьорфлер Олександрі Олександрівні земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 1188,0 м2, яка розташована за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Титова, 27є по ціні 91 769,45 грн. (дев’яносто одна тисяча сімсот шістдесят дев’ять гривень 45 копійки) (без ПДВ), на умовах, згідно договору купівлі-продажу. Врахувати витрати з організації проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, які складають 3896,42 грн. (три тисячі вісімсот дев’яносто шість гривень 42 копійок) .
Надати розстрочку на проведення платежу за придбання земельної ділянки за умови сплати 50% частини платежу, що зараховується до державного та місцевого бюджетів. Решту суми сплатити до кінця поточного року щомісячно рівними частинами.
3. Розробити детальний план території у м. Верхньодніпровськ по вул. Дніпровській для розміщення торгово-сервісного комплексу.


П Р О Е К Т
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шостого скликання
Тридцять п’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я
“Про дозвіл на підготовку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та подальшої їх приватизації громадянам на території міста Верхньодніпровськ

Розглянувши заяви громадян про дозвіл на підготовку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території міста Верхньодніпровськ (згідно генерального плану міста Верхньодніпровськ) для подальшої їх приватизації, надані документи, Верхньодніпровська міська рада, на підставі ст.ст. 12, 118 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, -

В И Р І Ш И Л А :
1. Дати дозвіл на підготовку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що знаходяться на території міста Верхньодніпровськ (згідно генерального плану міста Верхньодніпровськ) для визначення площі земельних ділянок та подальшої їх приватизації у розмірах, що не перевищують норм ст. 121 Земельного кодексу України, громадянам:
- Кретову Миколі Олександровичу по вул. Пальохи, 57а - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;
- Левченко Катерині Олександрівні, Бобовій Валентині Василівні по вул. Ломоносова, 19 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;
- Малюк Віталію Анатолійовичу по вул. Гастело, 36 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;
- Хлибовій Ірині Петрівні по вул. Косенко, 24 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Контроль за виконанням цього рішення покладається на постійну депутатську комісію по земельним питанням.


Міський голова
Верхньодніпровської
територіальної громади Л.В.Калініченко


м. Верхньодніпровськ
“___” ___________2014 року
___________________

Задьора А.В. 3-10-05


П Р О Е К Т
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шостого скликання
Тридцять п’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я
“Про продовження терміну дії рішення Верхньодніпровської міської ради № 1023-41-У від 24.06.2010 року

Розглянувши заяву № 29(02-15) від 23.04.2014 року ДП Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ про продовження дії договору про плату за користування земельною ділянкою по вул. Дніпровській для розміщення та обслуговування торгово-сервісного комплексу, наданні документи, Верхньодніпровська міська рада, на підставі ст.ст. 12, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “,-

В И Р І Ш И Л А :

1. Продовжити термін дії рішення Верхньодніпровської міської ради № 1023-41-У від 24.06.2010 року “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування торгово-сервісного комплексу за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська для подальшого надання її в оренду ДП Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ” строком на один рік.
2. Зобов’язати дочірнє підприємство Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ :
- протягом поточного бюджетного року забезпечити розроблення детального плану території у м. Верхньодніпровськ по вул. Дніпровській для розміщення торгово-сервісного комплексу;

- протягом року з дня винесення даного рішення оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку;

- укласти доповнення до договору про плату за користування земельною ділянкою з Верхньодніпровською міською радою № 168 від 07.07.2010 року;

- утримувати належний стан об’єкту та прилеглої території.

3. У разі не виконання вимог даного рішення, дію рішення буде призупинено.
4. Контроль за виконанням цього рішення покладається на постійну депутатську комісію по земельним питанням та заступника міського голови Потєряхіна О.Д.


Міський голова
Верхньодніпровської
територіальної громади Л.В.Калініченко


м. Верхньодніпровськ
“___” ___________2014 року
___________________


Задьора А.В. 3-10-05

П Р О Е К Т
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шостого скликання
Тридцять п’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я
“Про розробку детального плану території міста Верхньодніпровськ, що обмежена вул. Дніпровська - вул. Совєтська - вул. Карла Лібкнехта – пр. Леніна для розміщення торгово-сервісного комплексу по вул. Дніпровській”

Розглянувши звернення № 37(02-15) від 04.06.2014 року ДП Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ, Верхньодніпровська міська рада, на підставі ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “,-

В И Р І Ш И Л А :

1. Розробити детальний план території міста Верхньодніпровськ, що обмежена вул. Дніпровська - вул. Совєтська - вул. Карла Лібкнехта – пр. Леніна для розміщення торгово-сервісного комплексу по вул. Дніпровській.
2. Визначити замовником містобудівної документації, вказаної у пункті 1 даного рішення Верхньодніпровську міську раду.
3. Фінансування робіт щодо розробки детального плану території, зазначеного у пункті 1 даного рішення, покласти на дочірнє підприємство Дніпропетровської облспоживспілки госпрозрахунковий ринок «Центральний» м. Верхньодніпровськ.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію по земельним питанням.
5. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Верхньодніпровської міської ради.
6. Секретарю Верхньодніпровської міської ради у двотижневий строк з дня прийняття цього рішення забезпечити його оприлюднення в районній газеті «Придніпровський комунар».


Міський голова
Верхньодніпровської
територіальної громади Л.В.Калініченко


м. Верхньодніпровськ
“___” ___________2014 року
___________________


Задьора А.В. 3-10-05

П Р О Е К Т
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шостого скликання
Тридцять п’ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я
“Про затвердження експертної оцінки та продаж у власність земельної ділянки площею 0,1188 га по вул. Титова, 27є громадянці Дьорфлер Олександрі Олександрівні”
Розглянувши заяву № Д-251 від 19.06.2014 року, гр. Дьорфлер О.О. про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка використовується для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Титова, 27є, 10, м. Верхньодніпровськ, враховуючи звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, виконаний ТОВ ”Верхньодніпровське землевпорядне підприємство”, Верхньодніпровська міська рада, з метою сприяння соціально-економічному розвитку міста, на підставі ст.ст. 12, 81, 127, 128 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2009 року № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної чи комунальної власності», керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“,
В И Р І Ш И Л А :
1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Титова, 27є, площею 0,1188 га, кадастровий номер 1221010100-07-001-0024 та знаходиться в користуванні громадяни Дьорфлер Олександри Олександрівни на підставі договору оренди земельної ділянки зареєстрованого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за № 3326326 від 24.10.2013 року.
2. Визначити ціну продажу земельної ділянки у розмірі 91 769,45 грн. (дев’яносто одна тисяча сімсот шістдесят дев’ять гривень 45 копійки) (без ПДВ) з розрахунку 77,25 грн. за один метр квадратний, згідно експертної грошової оцінки, висновок оцінювача про ринкову вартість земельної ділянки від 01.05.2014 року.
3. Зарахувати до суми викупу авансовий внесок у сумі 17 468,59 грн. (сімнадцять тисяч чотириста шістдесят вісім гривень 59 копійок), сплачений відповідно до договору №3 від 16 січня 2014 року.
4. Витрати з організації проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, які складають 3896,42 грн. (три тисячі вісімсот дев’яносто шість гривень 42 копійок), сплачені за рахунок авансового внеску, не враховувати до загальної суми продажу земельної ділянки і покласти на громадянку Дьорфлер Олександру Олександрівну.
5. Продати у власність громадянці Дьорфлер Олександрі Олександрівні земельну ділянку несільськогосподарського призначення (комерційного використання) площею 1188,0 м2, кадастровий номер 1221010100-07-001-0024, яка розташована за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Титова,27є по ціні 91 769,45 грн. (дев’яносто одна тисяча сімсот шістдесят дев’ять гривень 45 копійки) (без ПДВ), на умовах, згідно договору купівлі-продажу.
6. Надати громадянці Дьорфлер Олександрі Олександрівні розстрочення платежу за умови сплати протягом 30 календарних з моменту прийняття рішення про продаж земельної ділянки до нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки днів після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу не менш як 50 (п’ятдесяти) відсотків частини платежу, що зараховується до державного та місцевого бюджетів.
7. Затвердити розрахунок та графік погашення розстроченого платежу за придбання земельної ділянки, а саме:
- 32 312,56 грн. – до підписання договору купівлі-продажу;
- 9 176,95 грн. – до 20.08.2014;
- 9 176,95 грн. – до 20.09.2014;
- 9 176,95 грн. – до 20.10.2014;
- 9 176,95 грн. – до 20.11.2014;
- 9 176,92 грн. – до 20.12.2014.
8. Покупець має право достроково сплатити решту вартості земельної ділянки після внесення першого або чергового платежу.
9. За кожний день прострочення платежу сплачується пеня у розмірі 0,5 % від суми простроченого платежу.
10. Розмір платежу визначається із врахуванням індексу інфляції, встановленого Держкомстатом, за період з місяця, що настає за тим, в якому внесено перший платіж, по місяць, що передує місяцю внесення платежу.
11. При простроченні погашення платежу більше на два місяці, починаючи з 25 числа місяця, в якому здійснювався перший або черговий платіж, розстрочення платежу за придбання земельної ділянки припиняється. Залишок платежу підлягає стягненню продавцем у порядку, встановленому законом.
12. У місячний термін доручити заступнику голови Верхньодніпровської міської ради Потєряхіну Олександру Дмитровичу укласти нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу від імені Верхньодніпровської міської ради. Витрати щодо нотаріального посвідчення та реєстрації несе покупець.
13. Договір купівлі-продажу земельної ділянки має бути укладений протягом місяця з дати прийняття міською радою даного рішення.
14. Громадянці Дьорфлер Олександрі Олександрівні виконувати обов’язки власника земельної ділянки, згідно з вимогами ст. 91 Земельного кодексу України.
15. Контроль за виконанням цього рішення покладається на постійну депутатську комісію по земельним питанням міської ради.

Міський голова
Верхньодніпровської
територіальної громади Л.В.Калініченко

м. Верхньодніпровськ
“___” ___________2014 року
___________________Задьора А.В. 3-10-05

Розпорядження про скликання чергової 36-ої сесії 25.07.2014 року

Image112_00001.jpg

УКРАЇНА


ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я


«Про призначення громадського обговорення проекту рішення
Верхньодніпровської міської ради «Про створення Молодіжної ради
при виконавчому комітеті Верхньодніпровської міської ради»


З метою формування активної суспільно-відповідальної позиції молоді та залучення її до участі у вирішенні проблем Верхньодніпровської територіальної громади, керуючись ст.ст. 32,34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Верхньодніпровської міської ради, -
В И Р І Ш И В:

1. Призначити громадське обговорення проекту рішення Верхньодніпровської міської ради «Про створення Молодіжної ради при виконавчому комітеті Верхньодніпровської міської ради» шляхом розміщення відповідного оголошення в районній газеті «Придніпровський комунар», на стенді в приміщенні міської ради та на офіційному сайті Верхньодніпровської міської ради.
2. Визначити:
- термін громадського обговорення 1 (один) місяць з дня опублікування відповідного оголошення в районній газеті «Придніпровський комунар»;
- зауваження та пропозиції, щодо прийняття проекту рішення приймаються у письмовій формі за адресою міської ради, протягом визначеного терміну громадського обговорення;
- відповідальні за проведення громадського обговорення: заступник міського голови Потєряхін О.Д.та керуюча справами виконавчого комітету міської ради Вінокурова М.А.
3. Доручити секретарю Верхньодніпровської міської ради Чумаченко В.М.:
- забезпечити опублікування відповідного оголошення про громадське обговорення в районній газеті «Придніпровський комунар»;
- результати громадського обговорення питання згідно даного рішення, винести на розгляд відповідних депутатських комісій.
4. Контроль за виконанням рішення покладається на заступника міського голови Потєряхіна О.Д. та керуючу справами виконавчого комітету міської ради Вінокурову М.А.

Міський голова
Верхньодніпровської Л. Калініченко
територіальної громади

м. Верхньодніпровськ
“___” жовтня 2014 року
№___________

Вінокурова
/3-10-05

Додаток до рішення виконавчого комітету Верхньодніпровської міської ради від «___» ____ 2014р. № __________

Проект рішення Верхньодніпровської міської ради
«Про створення Молодіжної ради
при виконавчому комітеті Верхньодніпровської міської ради»

З метою формування активної суспільно-відповідальної позиції молоді та залучення її до участі у вирішенні проблем Верхньодніпровської територіальної громади, керуючись ст.ст. 26,32,34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Верхньодніпровська міська рада, -
В И Р І Ш И Л А:

1. Створити Молодіжну раду (неполітичний консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, що здійснює свою діяльність на громадських засадах) при виконавчому комітеті Верхньодніпровської міської ради.

2. Затвердити Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Верхньодніпровської міської ради (додається).

3. Доручити виконавчому комітету Верхньодніпровської міської ради провести конкурсний відбір членів Молодіжної ради, що створена даним рішенням та затвердити її склад відповідно до затвердженого даним рішенням Положення.

4. Систематично проводити зустрічі членів Молодіжної ради з міським головою, представниками органів місцевого самоврядування, депутатським корпусом.

5. Дане рішення підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Верхньодніпровської міської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Потєряхіна О.Д.Міський голова
Верхньодніпровської Л. Калініченко
територіальної громади

м. Верхньодніпровськ
“___” ______ 2014 року
№_____-_____/УІ
Вінокурова
/3-10-05
Затверджено рішенням Верхньодніпровської міської ради
від «___» ____ 2014р. № _____________

Міський голова Верхньодніпровської територіальної громади

_______________________ Л.Калініченко


ПОЛОЖЕННЯ
про Молодіжну раду
при виконавчому комітеті Верхньодніпровської міської ради

1. Загальні положення
Молодіжна рада при виконавчому комітеті Верхньодніпровської міської ради (далі –Молодіжна рада) є неполітичним консультативно-дорадчим органом з питань молодіжної політики виконавчого комітету Верхньодніпровської міської ради (далі – виконком міської ради), діяльність якого направлена на налагодження взаємодії між місцевим самоврядуванням і молоддю міста Верхньодніпровська, з метою формування активної суспільно-відповідальної позиції молоді та залучення її до участі у вирішенні проблем Верхньодніпровської територіальної громади. Молодіжна рада здійснює свою діяльність на громадських засадах.
У своїй діяльності Молодіжна рада керується чинним законодавством України, рішеннями Верхньодніпровської міської ради та даним Положенням.
Координацію та контроль за діяльністю Молодіжної ради здійснює міський голова Верхньодніпровської територіальної громади.
Рішення Молодіжної ради мають дорадчий характер для виконкому міської ради та міського голови, крім випадків, передбачених законодавством України та цим Положенням.
Основні терміни, використані в цьому Положенні, мають таке значення:
- молодь – громадяни України віком від 14 до 35 років;
- молодіжні громадські організації - об'єднання громадян віком від 14 до 35 років, метою яких є здійснення і захист своїх прав і свобод, задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів.

2. Принципи діяльності Молодіжної ради
Молодіжна рада діє на основі: законності, гласності та врахування громадської думки; захисту прав, свобод та законних інтересів молоді міста та молодіжних громадських організацій; добровільності взяття на себе власних повноважень з вирішення молодіжних питань місцевого значення; добровільності взяття на себе делегованих виконком міської ради повноважень; колегіальності; виборності, підзвітності, підконтрольності та відповідальності перед молоддю міста та молодіжними громадськими організаціями; підзвітності, підконтрольності та відповідальності перед виконкомом міської ради; незалежності.

3. Порядок створення та структура Молодіжної ради
Молодіжна рада створюється при виконкомі міської ради, кількісним складом не більше ніж 10 осіб, з терміном повноважень Молодіжної ради - один рік з моменту набуття повноважень. Члени Молодіжної Ради можуть обиратися не більше трьох термінів підряд.
Склад Молодіжної ради затверджується рішенням виконкому міської ради на основі конкурсного відбору комісії, за поданням громадських організацій та органів студентського і шкільного самоврядування освітніх закладів міста, або шляхом самовисування на конкурсній основі (60% - представники громадських організацій та органів студентського і шкільного самоврядування освітніх закладів міста, але не більше ніж по одному з цих організацій, та 40% - самовисуванці). Критеріями відбору до складу Молодіжної ради є особистий вклад та досвід роботи у сфері соціального становлення і розвитку молоді, комунікабельність та попередня особиста участь в розвитку міста. Членами Молодіжної ради можуть бути громадяни України - мешканці міста Верхньодніпровська, віком від 14 до 35 років.
Молодіжну раду очолює голова, якого обирають із числа членів Молодіжної ради на першому засіданні, шляхом відкритого та прямого голосування простою більшістю голосів. Кандидатура голови узгоджується з виконкомом міської ради. На першому засіданні ради обирається заступник голови та секретар Молодіжної ради, які обираються з числа членів Молодіжної ради, шляхом відкритого та прямого голосування простою більшістю голосів.
Основною формою роботи Молодіжної ради є засідання, які проводяться не рідше одного разу на місяць та скликаються головою, а у разі його відсутності - заступником. Засіданням керує голова, а у разі його відсутності - заступник. Засідання Молодіжної ради є повноважним у разі присутності на ньому не менше як половини членів ради. З правом дорадчого голосу на засіданнях Молодіжної ради мають право бути присутніми представники органів місцевого самоврядування та державної влади.
Голова має наступні повноваження:
- забезпечує взаємодію Молодіжної ради з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади;
- вживає заходи до захисту честі і гідності членів Молодіжної ради;
- скликає та організовує підготовку засідання Молодіжної ради, головує на її засіданнях та підписує прийняті на них рішення; підписує документи від імені Молодіжної ради;
- забезпечує роботу та організовує діяльність Молодіжної ради, виконує її доручення;
- за два місяця до кінця року забезпечує подання на розгляд та затвердження Молодіжної ради докладний письмовий звіт про проведену роботу, з подальшим його наданням виконкому міської ради;
- підпорядковується міському голові;
- на сесіях міської ради має право дорадчого голосу, що означає право вільно висловлюватися з питань, котрі впливають на життя молоді міста, але без права відповідного голосу.
Забезпечення поточної роботи Молодіжної ради здійснює секретар.
Молодіжна Рада у своїй роботі використовує бланк встановленого нею зразка.
Молодіжна рада у межах своєї компетенції приймає рішення, що вважаються прийнятими, якщо за них проголосувало більше половини членів ради. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на сесії. Рішення Молодіжної ради носять рекомендаційний характер та оформлюються у вигляді протоколів, рекомендацій, які підписуються головою Молодіжної ради, і є обов’язковими для розгляду виконкомом міської ради. Молодіжна рада систематично інформує громадськість про свою діяльність і прийняті рішення.

4. Правовий статус Молодіжної ради
Молодіжна рада є повноважною з моменту її утворення та завершує свою діяльність у разі:
- завершення строку, на який її було призначено;
- не затвердження виконавчим комітетом Верхньодніпровської міської ради щорічного чи поточного звіту про діяльність Молодіжної ради;
- відкликання більше як 1/3 членів Молодіжної ради;
- саморозпуску.

5. Завдання Молодіжної ради
Основними завданнями Молодіжної ради є:
- залучення молоді до реального місцевого самоврядування;
- створення системи політики самої молоді щодо збалансування та найбільш ефективної реалізації державної молодіжної політики в місті;
- залучення молоді до соціально-економічного, культурного і духовного розвитку міста, його благоустрою та розбудови; розвитку сфери спорту та оздоровлення молоді;
- проведення аналізу проблем і потреб молоді, суспільної та соціально-економічної ситуації в місті, морально-політичних процесів у молодіжному середовищі;
- сприяння патріотичному вихованню та підвищенню рівня національної свідомості молоді;
- сприяння молоді у реалізації її проектів, програм, заходів, акцій тощо, підтримка будь-яких молодіжних ініціатив, що не суперечать чинному законодавству України та даному Положенню;
- захист прав та інтересів молоді міста та різнобічне сприяння її самореалізації;
- проведення інформаційно-просвітницької діяльності серед молоді та сприяння підвищенню правової культури молоді;
- сприяння створенню необхідних умов для навчання молоді, широкого залучення її до участі в малому бізнесі та інших формах підприємницької діяльності;
- залучення громадськості до процесу обговорення пропозицій органів місцевого самоврядування щодо молоді;
- визначення та обґрунтування пріоритетних напрямів молодіжної політики, зміцнення правових та матеріальних гарантій молоді;
- внесення пропозицій щодо підвищення рівня культури та духовності молоді міста, організації її дозвілля;
- узагальнення досвіду з питань реалізації державної молодіжної політики, розвитку місцевих молодіжних ініціатив;
- внесення пропозицій та участь у підготовці проектів місцевих програм, розпорядчих документів виконкому та міської ради, віднесених до компетенції міської та Молодіжної ради;
- інформування громади міста про власну діяльність, діяльність громадських організацій, органів студентського (учнівського) самоврядування, влади щодо провадження молодіжної політики в місті.

6. Основні напрямки діяльності Молодіжної ради
Молодіжна рада спрямовує свою діяльність на: полегшення спілкування молоді та органів місцевого самоврядування; підвищення активності та досвідченості молоді міста, розвитку молодіжного лідерства; залучення молоді до вирішення соціальних-економічних проблем, проблем у сфері благоустрою, культури та духовності, розвитку сфери спорту та оздоровлення молоді; попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі; участь у реалізації міських програм; сприяння розвитку молодіжного підприємництва та професійному росту молодих підприємців.
Молодіжна рада: вивчає та узагальнює стан роботи з молоддю в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях усіх форм власності; подає на розгляд міському голові щорічну інформацію про хід реалізації молодіжної політики, суспільне становище молоді у м.Верхньодніпровську; готовить за дорученням виконком міської ради та міського голови аналітичний матеріал (довідки, експертні та молодіжні оцінки, рекомендації).
7. Права Молодіжної ради
Молодіжна рада має право:
- утворювати у разі необхідності тимчасові експертні та робочі групи;
- одержувати у встановленому порядку необхідну для діяльності інформацію та матеріали;
- залучати до своєї роботи представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, експертних та наукових організацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців;
- вносити пропозиції з питань суспільного становища, правового та соціального захисту молоді, що потребують прийняття відповідних рішень виконкомом міської ради;
- вносити пропозиції щодо залучення молоді до соціально-економічного, культурного і духовного розвитку міста, його благоустрою та розбудови; розвитку сфери спорту та оздоровлення молоді; за дорученням виконкому міської ради здійснювати організацію відповідних заходів;
- аналізувати проекти розпорядчих документів виконкому міської ради щодо роботи з молоддю на відповідність їх головним напрямам державної молодіжної політики;
- проводити асамблеї, конференції, збори;
- сприяти створенню необхідних умов для навчання молоді, широкого залучення її до участі у підприємницькій діяльності;
- сприяти залученню цільових фінансувань та інвестицій на реалізацію молодіжних програм в місті;
- готувати та надавати пропозиції щодо проведення консультацій з громадськістю з питань впровадження та реалізації молодіжної політики, молодіжних програм на місцевому рівні;
- здійснювати розробку проектів стратегій, концепцій та місцевих програм у сфері реалізації державної молодіжної політики в місті;
- делегувати своїх представників для участі у засіданнях виконкому міської ради, робочих груп, депутатських комісій, з розгляду питань, що належать до її компетенції;
- вносити пропозиції та давати висновки стосовно використання державних коштів на виконання молодіжних програм;
- співпрацювати із засобами масової інформації;
- проводити тренінги, семінари, навчання, «круглі столи» та конференції для членів Молодіжної ради та інших активістів молодіжного руху.

8. Обов’язки Молодіжної ради
Основними обов’язками Молодіжної ради є:
- залучення молоді до реального місцевого самоврядування;
- залучення молоді до соціально-економічного, культурного і духовного розвитку міста, його благоустрою та розбудови; розвитку сфери спорту та оздоровлення молоді;
- здійснення моніторингу формальних та неформальних молодіжних громадських організацій міста;
- залучення до проведення заходів виконкомом міської ради, молоді, керівників та членів громадських молодіжних організацій;
- подання на розгляд міському голові щорічну інформацію про хід реалізації молодіжної політики, суспільне становище молоді у місті Верхньодніпровську;
- підготовка за дорученням виконком міської ради аналітичного матеріалу (довідок, експертних молодіжних оцінок)
- виконання покладених на неї завдань та заходів.

9. Прикінцеві положення
Зміни та доповнення до цього Положення затверджуються виконкомом міської ради за поданням голови Молодіжної ради на підставі пропозицій членів Молодіжної ради.
Зміни щодо персонального складу Молодіжної ради затверджуються виконкомом міської ради за поданням голови Молодіжної ради на основі пропозицій Молодіжної ради.
Молодіжна рада ліквідується згідно рішення виконкому міської ради.

Версія для друку Написати листа

Підписка на новини
Підписатись
Призупинити підписку
RSS

Опитування

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор